Verona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» kilencedik csoport
Arm Xilo               EmptyPént. Jan. 18, 2013 6:39 am by Vendég

» Angel and Demon
Arm Xilo               EmptySzer. Jún. 20, 2012 12:07 am by Arm Xilo

» Lovebites Szerepjáték
Arm Xilo               EmptyVas. Jún. 17, 2012 11:18 pm by Arm Xilo

» Circus Amok
Arm Xilo               EmptyVas. Jún. 17, 2012 11:13 pm by Arm Xilo

» Prison - éld az életed.
Arm Xilo               EmptySzer. Jún. 13, 2012 7:05 pm by Vendég

» The Hamptons
Arm Xilo               EmptyKedd Jún. 12, 2012 9:04 am by Vendég

» Diary of Darkness
Arm Xilo               EmptyKedd Jún. 12, 2012 8:47 am by Vendég

» Teen Wolf FRPG
Arm Xilo               EmptySzomb. Jún. 09, 2012 1:08 am by Vendég

» secrets world
Arm Xilo               EmptySzer. Május 02, 2012 4:23 am by Vendég


 

 Arm Xilo

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Arm Xilo
Witch
Witch
Arm Xilo


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2012. Apr. 11.
Age : 29
Titulus : ° The evil girl °
Foglalkozás : Mások bosszantása
Idézet : Míg én élek a jónak nyugta nincs ^^

Arm Xilo               Empty
TémanyitásTárgy: Arm Xilo    Arm Xilo               EmptySzer. Ápr. 11, 2012 7:14 am

Arm Xilo               Smoda001
Arm Inez Xilo

Én már öltem. Hallottam halálhörgést. Láttam halálos sebet. Nincs benne semmi magasztos, semmi költői! Azt mondod, meghalnál a szerelemért, de nem tudsz semmit a halálról, és nem tudsz semmit a szerelemről!

Születési hely, és idő: 1848. július 5., Verona Kor: 17 Faj: boszorkány Foglalkozás: nincs

Spoiler:

Family:
Anya: Alexandra Mol, 32, konyhás nő, boszorkány
Apa: Fred Xilo, 35, tábornok, ember
Testvér: Petor Xilo, 15, nincs munkája, ember
Egyéb hozzátartozó: Lotti Mol, 78, munka nélküli, boszorkány, nagymama
Carl Minor, 18, katona, vérfarkas, hőn áhított szerelme


Like,Dislike:
Like: hús, eső, jég, hideg, tűz, veszélyben lenni
Dislike: rózsaszín, táncolni, énekelni, sok idegen között lenni, a baglyokat

Personality:
Kinézet: Vékony jó alakú lány. Hosszú, szőke, enyhén göndör haja, a háta közepéig ér. Szeme kék, viszont ha esős az idő kissé zöldes lesz. Körülbelül 170 cm magas. Ruhái változóak, mert azt veszi föl mindig amihez épp kedve van. Általában csak sötét színű ruhákat visel, és ha ez még sem így lenne akkor valami baja van.
Belső: eléggé kemény és barátságtalan eleinte. Egy világ fájdalmas képű beképzelt lánynak tűnik. Viszont ez csak álca. De ha valaki a bizalmába férkőzik akkor megismerheti az igazi Arit. Aki kedves, barátságos és sokszor nevet. Erősnek mutatja magát, az is de azért sokszor sír mikor egyedül van. Az embereket könnyen a szívébe zárja így nagyon fáj neki ha valaki megbántja egy kicsit is.

LOVE SUCKS.....

Alig, hogy ki teszem a házból a lábam, máris megbámulnak az emberek. Ma egy hosszú sötét kék szoknyát viselek. Rövid úja van így megsülni se fogok ebben a nagy melegben. Hajam szigorú kontyba fogva. Hiába néznek meg az emberek én akkor is olyan maradok amilyen most vagyok. De ma próbálok úgy tenni mintha senki nem létezne rajtam kívül. Alig megyek pár métert meglátom Carlt. Nem mosolyoghatok rá, hisz akkor rájönnének a kapcsolatunkra. Megállok és nézek rá némán. Ő majdnem egy háznyira van tőlem de így is tisztán hallom azokat a szavakat amiket suttog.
- Menny tovább egy utcányit, ott találsz egy elhagyatott házat. Menny be és az első emeleten találsz egy kék ajtós szobát. - azonnal elindult és már nem is volt ott ahol az előbb állt. Én kicsit bólintok majd teljes nyugalommal indulok tovább. Még ez az egy utca is elég hosszú. Egyre kihaltabb és sötétebb környékre kerülök. Lassan már csak a cipőm kopogását hallani. És akkor megpillantom azt a félig romos házat. Nyilván erre utalt. A többi nem tűnik lakatlannak. A bejárathoz lépek és körül pillantok. Senki sehol. Itt az alkalom, nyomás befelé! Jobb kezemmel nyomom be az ajtót, ami nyikorogva nyílik ki előttem. Föl megyek a lépcsőn és azonnal megpillantom azt az ajtót amiről beszélt. Lenyomom a kilincset és egy kis romantikus fészek van berendezve. Az ágyon kék selyem lepedő és rózsaszirmok vannak. Jó pár gyertya ég és vanília illatot árasztanak magukból. Az ágy elé állok és elmosolyodom. Még egy levegőt se tudok venni valaki átkarol egy kézzel a derekamnál és egy puszit nyom az arcomra. Elnevetem magam és megfordulok. Egy zöld szempárral találom szembe magam ami egyszerűen gyönyörű.
- Végre, hogy te is itt vagy. Carl mit akarsz? Nem szoktál ilyen lenni. Ezek a rózsák meg a gyertyák…csoda szép. - nyomok egy puszit a tökéletes ajkakra. Mire ő csak megcsókol. Kezeit a derekamra teszi és ebbe kissé beleremegek. Ha most ő azt akarja mire gondolok, nem tudom, hogy jó ötlet-e. Talán, de nem biztos. Túl fiatalok vagyunk még állítólag egymáshoz, meg sajna nem is vagyunk egymásnak teremtve. Ahogy a szüleim mondják. Azóta is így találkozunk mióta kijelentették a szüleim, de főleg anyám, hogy egy katonához aki pluszba még vérfarkas is, nem fognak oda adni. Már egyrészt ez a lenézéses dolog sem tetszik, hogy de pluszba még le is tárgyiasítanak remek. De ettől mi még szeretjük egymást és ez ellen nem lehet tenni semmit. Lágyan csókolok vissza, hiszen egyszer élünk nem? Meg sem szólal csak egyszerűen csinálja amit kell. Lágyan de még is erősen tart karjai között úgy, hogy csak akkor tudjak elszökni tőle, ha tényleg azt akarom.Lassan az ágyra dönt és jön ő is velem. hajam már is szét bomlott és az ágyra hullik mint valami selymes takaró. Ruhámat is egyre kezdi levenni de engem most csak az egy érdekel, hogy érezzem őt. Minden egyes porcikáját akarom. Bármibe kerül is én vele maradok örökre.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2012. Apr. 10.
Titulus : ~jóanyátok, admin néni~
Foglalkozás : ~a fórum igazgatása~

Arm Xilo               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arm Xilo    Arm Xilo               EmptySzer. Ápr. 11, 2012 9:23 am

Nos, Miss. Titokzatos lány!

Nekem tetszik a karaktered, igazi bonyolult személyisége van! Bár lenne még mit alakítgatni rajta, de ezt majd a játéktéren megteszed!
Arm Xilo               Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://riverdale.hungarianforum.com
 
Arm Xilo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arm Xilo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Verona  :: Első lépések :: Elfogadott karakterlapok :: Boszorkányok-
Ugrás: